Foto-ilustrim

Përfshihen nga Zjarri Pasi Prekin Njehsorët

Në Prishtinë dy gra pasi kanë prekur një njehsor elektrik në banesë kanë pësuar lëndime.

Policia në raportin 24 orësh njofton se dy gra kanë prekur në Prishtinë një njehsor në banesën e tyre dhe jnë përfshirë pastaj nga zjarri.

Sipas policisë, ato kanë pësuar lëndime, ndërsa janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar pastaj zjarrin, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Dje policia njoftoi se një grua u përfshi nga zjarri, derisa po digjte mbeturinat.

http://kallxo.com/djegia-e-mbeturinave-shkakton-vdekjen-nje-gruaje/

30 Nëntor 2017 - 11:04

Bekim Muhaxheri 30/11/2017 - 11:04
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend