Autoambulanca - Ilustrim - Foto: KALLXO.com

Prizren, godet këmbësoren dhe ik nga vendi i ngjarjes

Një  veturë ka goditur një këmbësore dje në Prizren.

Policia e Kosovës njofton se shoferi i dyshuar është larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime trupore.

E njëjta është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.