Postet nga: motoçikleta

Vetaksident me motoçikletë në Gjilan, lëndohen rëndë dy persona

Dy persona kanë marrë lëndime të rënda në një vetaksident që ka ndodhur në Gjilan.

Tejkaluan shpejtësinë gati sa trefishi i lejuar, gjobiten dy drejtues të motoçikletave në Ferizaj

Policia ka gjobitur për tejkalim të shpejtësisë dy drejtues të motiçikletave, pasi të njëjtit kanë tejkaluar shpejtësinë më gati sa trefishi i shpejtësisë së ...

“Motoçiklistët kundërvajtës”, policia rajonale e Pejës sekuestron 25 motoçikleta

Policia Rajonale e Pejës, më 08.05.2024, ka sekuestruar 25 motoçikleta të llojeve të ndryshme.

Për tri ditë, Policia në Gjakovë konfiskon 70 motoçikleta për kundërvajtje të ndryshme

Brenda tri ditëve, Policia e Kosovës në Gjakovë kanë konfiskuar 70 motoçikleta për kundërvajtje të ndryshme si dhe kanë shqiptuar 402 gjoba.

Në Prizren Policia shqipton 42 gjoba dhe sekuestron 14 motoçikleta

Policia në Prizren për dy ditë ka shqiptuar 42 gjoba për kundërvajtje të ndryshme kundër ngasësve të motoçikletave dhe trotinetëve dhe ka sekuestruar 14 motoç...

Gjobë ndaj dy personave në Ferizaj pasi drejtuan motoçikletat pa dokumentacion të rregullt

Policia e rajonit të Ferizajt ka shqiptuar gjoba ndaj dy personave pasi drejtuan motoçikletat pa dokumentacion të rregullt.

Policia në Prishtinë shqipton 30 gjoba dhe konfiskon 7 motoçikleta

Policia në rajonin e Prishtinës në kudër të angazhimeve për ngritjen e sigurisë në trafik, ka shqiptuar 30 gjoba dhe ka konfiskuar shtatë motoçikleta.

Policia konfiskon 12 motoçikleta në rajonin e Prishtinës - FOTO

Policia e Kosovës ka konfiskuar 12 motoçikleta në rajonin e Prishtinës, në kuadër të angazhimeve policore për ngritjen e sigurisë në trafik.