Postet nga: Bekë Berisha

Deputeti i AAK-së: Kërkojmë përgjigje nga institucionet e sigurisë për vrasjen në Gllogjan

Kryetari i Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes dhe deputeti nga radhët e AAK-së, Bekë Berisha ka thënë se kërkojnë përgjigje nga institucionet e ...

Berisha jep detaje për raportimin e Mehajt në lidhje me FSK-në

Kryetari i Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, Bekë Berisha ka folur pas raportimit të ministrit të Mbrojtjes Armend Mehaj në këtë komision, i cili në pjesë...

Bekë Berisha i bën thirrje PDK-së dhe deputetes së saj që të kërkojnë falje për deklaratën për kunatin e ministres së Drejtësisë

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ka komentuar replikat midis deputetës së PDK-së, Blerta Deliu - Kodrës dhe ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu. Ai kërkoi nga PDK ...

Premtimi i Bekë Berishës për shëndetësinë në Istog

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Istogut, Bekë Berisha, ka premtuar se nëse fiton e zgjidhet në krye të Komunë...

Bekë Berisha: Do ta rrënojmë objektin e Komunës për të ndërtuar parking

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Komunës së Istogut, Bekë Berisha, ka treguar planet e tij për ndërtimin ...

Me cilat parti do të bëjnë koalicion Ilir Ferati e Bekë Berisha?

Kandidatët e partive politike, të cilët synojnë të marrin udhëheqjen e Istogut, kanë treguar në "Debat Përnime" se me cilat parti do të bëjnë koalicion ...

Debat Përnime për balotazhin e Istogut - LIVE

Kandidatët e partive politike, të cilët synojnë të marrin udhëheqjen e Istogut, diskutojnë në "Debat Përnime" për balotazhin e 14 nëntorit.

Dështon raportimi në Komisioni për Siguri, Bekë Berisha përplaset me Sveçlën dhe deputetet e VV-së

Kryetari i Komisionit për Siguri, Bekë Berisha ka refuzuar që raportimi në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes të bëhet i përbashkët duke qenë ...