Policia e Kosovës

Ushtron dhunë ndaj motrës dhe gruas, arrestohet një person në Viti

Një person është arrestuar në Viti, pasi që ka ushtruar dhunë ndaj motrës dhe bashkëshortes së tij.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 14:30.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.