Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Tre persona dyshohet se i grabitën zingjirin, telefonin dhe kuleten e një burri

Një grabitje është raportuar më 02.03.2024 në Prishtinë rreth orës 02:00.

Sipas raportit policor, një person ka informuar se tre persona të panjohur me forcë i kanë grabitur një zinxhir të qafës, një telefon dhe kuletën me dokumente personale.

Ankuesi ka pranuar tretman mjekësor në QKUK.

Rasti është duke u hetuar.