foto: Ilustrim

Sulmohet me thikë një person në Fushë Kosovë

Një person në Fushë Kosovë dje është sulmuar me thikë nga dy persona.

Policia ka bërë të ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK.

Tutje është shtuar se të dyshuarit gjenden në arrati dhe rasti është duke u hetuar.

Rasti ka ndodhur në ora 22:53.