Ilustrim

Rahovec, babai raporton zhdukjen e djalit

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është duke e hetuar rastin si “person i zhdukur”.

Rasti është raportuar në organet e rendit të entjen gjatë ditës.