(Pamje) Zjarri në Pejë, policia dhe zjarrfikësit në vendin e ngjarjes

Një zjarr i madh në orët e mëngjesit ka përfshirë një objekt.

Detaje të tjera lidhur me rastin ende nuk dihet.

KALLXO.com është duke pritur përgjigjje nga Policia e Pejës.

Në fotografitë nga vendi i ngjarjes shihet se ekipe të shumta të zjarrfikësve janë aty.