array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Arjana Berisha

Arjana Berisha

Arjana Berisha është studente në vitin e fundit të studimeve Bachelor në Degën e Gazetarisë në Universitetin e Prishtinës.

Ajo iu bashkua ekipit të KALLXO.com në korrik të vitit 2021 fillimisht si praktikante dhe aktualisht është Gazetare/Hulumtuese – Juniore.

I pëlqen të shkruajë reportazhe dhe të trajtojë tema me karakter social por është e gatshme të përfshihet edhe në raportimet në fusha tjera.

Arjana është person i shoqërueshëm dhe e përkushtuar në punën që bën.

Zogaj: Nesër fillojnë punimet për lidhjen e Urës së Madhe me rrugën deri te rrethi i lagjes 'Arbëria'

Digjet një veturë në magjistralen Pejë - Prishtinë, Policia jep detaje

Gantz: Izraeli do ta caktojë çmimin e sulmit të Iranit në kohën e duhur

Personalitete botërore në edicionin e dytë të Forumit WPS, të organizuar nga presidentja Osmani

Shkupi formon shtab krize për evakuimin e shtetasve nga Lindja e Mesme

Forumi ndërkombëtar për Gratë, Paqen dhe Sigurinë, Policia njofton se do të ketë bllokime të përkohshme të rrugëve në Prishtinë

Sulmi i pashembullt i Iranit ndaj Izraelit shpërfaq kufijtë e Teheranit

Moti në Kosovë në 5 ditët e ardhshme, ulje e temperaturave dhe reshje shiu e bore

Irani thotë se lajmëroi aleatët për sulmin 72 orë përpara

Ambasada amerikane shpreh keqardhje që Lista Serbe thotë se do ta bojkotojë shkarkimin e kryetarëve në veri

Ministrja Haxhiu i quan shpifje pretendimet e deputetit Tahiri rreth rastit Dehari

Tahiri, pyetje LVV-së: Çka është kjo heshtje për mostrat e rastit Dehari? 

Armëmbajtje pa leje në shtëpinë e një mërgimtari në Pejë

Një grua goditet me motoçikletë në Prishtinë, i dyshuari largohet nga vendi i ngjarjes

Arrestohet një person në Prishtinë, kishte kryer grabitje duke kërcënuar me thikë