array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Arjana Berisha

Arjana Berisha

Arjana Berisha është studente në vitin e fundit të studimeve Bachelor në Degën e Gazetarisë në Universitetin e Prishtinës.

Ajo iu bashkua ekipit të KALLXO.com në korrik të vitit 2021 fillimisht si praktikante dhe aktualisht është Gazetare/Hulumtuese – Juniore.

I pëlqen të shkruajë reportazhe dhe të trajtojë tema me karakter social por është e gatshme të përfshihet edhe në raportimet në fusha tjera.

Arjana është person i shoqërueshëm dhe e përkushtuar në punën që bën.

Vetaksident në Prishtinë, dy persona të lënduar

Policia kolumbiane arreston kosovarin më të kërkuar në Evropë dhe Kolumbi me nofkën ‘Gucci’

Kuvendi mban seancë të enjten, në rend dite shqyrtimi i tri projektligjeve

Hoxhaj: Janë humbur rreth 2 milionë orë mësimore

Dy raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit në Kosovë

Policia jep detaje për vrasjen në Kolovicë

Projektligji i ri i pagave, kryetarët do të paguhen në bazë të numrit të banorëve të komunës që udhëheqin

Aksident mes dy veturave në Klinë, lëndohet një person

Kurti takohet me eurodeputetin austriak, theksoi përkushtimin për liberalizimin e vizave

Osmani takohet me presidentin e Letonisë, flasin për thellim të raporteve shtetërore

Lekaj-deputetëve të LVV-së për Kurtin: Kur po ju thotë baba jo, krejt po thoni jo

Kokaj: Punëtorët në QKUK rrezikohen nga rrezatimi sepse nuk kanë masa mbrojtëse

Nuk kalon rezoluta e PDK-së për zgjidhjen e çështjes së grevës

VIDEO - Deputeti i LVV thotë se shkollat e mesme të Deçanit kanë organizuar ekskursione edhe pse janë në grevë

Nagavci: Kemi përmbushur mbi 90 për qind të kërkesave por SBASHK-u thonë 'lëvizni edhe pak'