Foto-ilustrim

Në Jarinjë arrestohet i kërkuari nga Gjykata

Policia e Kosovës ka arrestuar sonte një person në pikën kufitare në Jarinjë.

Për të arrestuarin  me iniciale M.J. kishte urdhër arrest aktiv të lëshuar nga Gjykata Themelore.

Ai dyshohet për përfshirje në veprat penale si krim i organizuar, marrje e mitos dhe keqpërdorim i autorizimit.