Policia e Kosovës

Ia vjedhin pistoletën me 40 fishekë dhe motorin 4-rrotësh

Një grua në Ferizaj ka raportuar në Policinë e Kosovës se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e saj dhe kanë vjedhur një pistoletë me 40 copë fishekë.

Sipas Policisë, gruaja ka raportuar gjithashtu se i është vjedhur edhe një motor katër-rrotësh.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 20:00 në Ferizaj.