Veturë e djegur në autostradën “Ibrahim Rugova”. Foto: KALLXO.com

Digjet një veturë në autostradën 'Ibrahim Rugova' - FOTO

Një veturë është djegur sot gjatë ditës në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Në redaksinë e KALLXO.com janë dërguar disa foto ku shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe zjarrfikësit.

Pamjet tregojnë se vetura është thuajse e gjitha e djegur.

KALLXO.com ka kontaktuar me Policinë e Kosovës lidhur me këtë rast dhe është në pritje të përgjigjeve.

Veturë e djegur në autostradën “Ibrahim Rugova”. Foto: KALLXO.com
Veturë e djegur në autostradën “Ibrahim Rugova”. Foto: KALLXO.com
Veturë e djegur në autostradën “Ibrahim Rugova”. Foto: KALLXO.com
Veturë e djegur në autostradën “Ibrahim Rugova”. Foto: KALLXO.com