array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Fitim Limani

Fitim Limani

Fitimi ka përfunduar studimet Bachelor në Fakultetin Juridik në Universitetin e Gjilanit,kurse studimet Master i ka përfunduar në drejtimin Kushtetues-Administrativ në Universitetin e Prishtinës.Ka kryer disa trajnime profesionale në hartimin e shkresave juridike, pastaj ka punuar edhe në disa projekte me organizata të ndryshme nëpër gjykata. Aktualisht është në përgatitjen e provimit të Jurisprudencës.Në BIRN është angazhuar nga shtatori 2019.

Ish-komandanti i Stacionit të Policisë në Novobërdë shpallet fajtor nga Gjykata

U vonua në deklarimin e pasurisë, dënohet drejtorja e komunës së Gjilanit

Gjilan, dënim me burg për shoferin që goditi për vdekje 18 vjeçarin

Dosja e Prokurorisë: Ish-Drejtori i Financave në Kllokot i keqpërdori mbi 10 mijë euro

Kllokot, zyrtari akuzohet se vodhi 10 litra naftë të paguara nga komuna

Gjilan, 4 vjet burg për vjedhjen në pompë të benzinës

Prokuroria: Gjilanasi ia shkëputi vajzës zinxhirët e arit nga qafa

Dështon sërish seanca ndaj drejtorit të Urbanizimit të Komunës së Novobërdës

Kapet me marihuanë afër shkollave në Viti, 30 ditë paraburgim

Asamblisti i PDK-së në Gjilan dënohet nga Gjykata për mos deklarimin e pasurisë

Vrasja e Fatlind Arifit, Gjykata vendos për të akuzuarin Liridon Uruqi

Gjykata vendos për ish-zyrtarët e komunës së Gjilanit

Dosja e Prokurorisë: Ish-drejtori i Financave në Kllokot i akuzuar për keqpërdorimin e mbi 10 mijë eurove

Prokuroria ia lehtëson barrën penale Liridon Uruqit i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit

Gjilan, rigjykimi ndaj ish-inspektorëve dhe ish-drejtorit të urbanizmit drejt fundit

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!