Resorti luksoz me AQUA PARK në Golem, mundësi fantastike për të kaluar pushime verore të paharruara

Bonita Luxury Resort ka hapur dyert për turistët e parë. Hoteli është një investim i madh dhe luksoz në Golem të Kavajës.

E veçanta e këtij hoteli është ndërtimi i AQUA PARK si i vetmi në këtë rreth. Hoteli prezanton një koncept të ri, modern dhe atraktiv i përmbledhur në ofertë All Inclusive – një mundësi fantastike për të kaluar pushime verore të paharruara.

Hoteli rrethohet nga disa pishina të pajisuara me shtretër dhe elemente të tjera kualitative, ndërsa në plazhin privat të hotelit në njërën anë mund të shërbeheni në Beach Bar dhe në anën tjetër të relaksoheni në freskinë e Adriatikut.

Resorti ofron hapësira të përshtatshme dhe të sigurtë për të rritur dhe fëmijë si dhe pishina të nivelit të lartë.

Rezervoni TANI dhe përfitoni nga OFERTA VERORE VERORE.

Në Bonita Luxuy Resort do të kaloni pushime të paharruara.

Rezervimet mund t`i bëni duke telefonuar në: +355 69 559 9916 (whatsApp) ose duke komunikuar nëpërmjet FACEBOOK dhe INSTAGRAM.