Postet nga: Bonita Luxury Resort

Oferta e vikendit në hotelet Bonita - FOTO

Hotelet luksoze BONITA CLASSIC dhe BONITA LUXURY RESORT të vendosura në Golem të Kavajës kanë dizajnuar ofertat e fundvitit për të gjithë ata që dëshirojnë të kalojnë ...

Festa e 28 Nëntorit në Hotel Bonita

FESTA E FLAMURIT 28 NËNTORI është një rast për të kujtuar dhe nderuar herojtë e kombit, të cilët kontribuan në formimin dhe mbrojtjen e identitetit shqiptar.

Oferta e muajit shtator për pushime në Bonita Luxury Resort

Muaji shtator për shumë njerëz paraqet kohën ideale për të pushuar.

Hoteli i standardit të lartë sjell ofertën ALL INCLUSIVE me 40% zbritje

Nuk janë të pakët njerëzit që preferojnë të pushojnë në muajin shtator. Për dikë pushimi në muajin shtatori mund të jetë i pari gjatë këtij sezoni ...

Hoteli luksoz në të cilin shërbehen ushqime bio të kualitetit të lartë

Hotelet e nivelit të lartë duhet t’i kushtojnë rëndësi shërbimit të ushqimeve bio në kuzhinat e tyre. Adaptimi i praktikave të shërbimit të ushqimeve bio, ...

Investimi i fundit hotelier në Golem, destinacion i turistëve vendor dhe të huaj

Nëse ende nuk keni vendosur ku do të kaloni pushimet tuaja verore këtë mund ta bëni në hotelin më të ri në Golem të Kavajës. Investimi ...

Pushimet verore në hotelin me Aqua Park, 4 pishina dhe kualitet të lartë në Golem

Shumë rëndësi ka të mendoheni mirë para se të vendosni KU do të kaloni pushimet verore.

Trendi më i ri i hotelerisë për 2023, Aqua Park dhe 4 pishina - VIDEO

Hoteli superluksoz i vendosur në Golem të Kavajës paraqet trendin më të ri të hotelerisë të vitit 2023. Bonita Luxury Resort paraqet investimin e klasit të lartë botëror të ...