Sulm/ Ilustrim

Suharekë, sulmohen dy vajza

Një person në Suharekë dyshohet se dje ka sulmuar fizikisht dy vajza.

Për këtë ai është shoqëruar në stacionin policor dhe është intervistuar.

Policia thotë se pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në ora 08:30.