Shi dhe breshër në disa fshatra të Skenderajt - FOTO

Shi i rrëmbyeshëm i përcjellë me breshër dhe erëra të forta, ka rënë mbrëmjen e sontme në disa fshatra të Skenderajt.

Nga pamjet që një qytetar i ka dërguar në adresë të KALLXO.com, shihet se bashkë me shiun ka rënë edhe breshër.

Në këtë sezonë të verës breshëri mund të shkaktojë dëme të mëdha në kulturat bujqësore.

Për më shumë ndiqni pamjet të cilat janë filmar në fshatin Polac të Skenderajt.