array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Naim Krasniqi

Naim Krasniqi

Naim Krasniqi, iu bashkua ekipit të emisionit “Drejtësia në Kosovë”, prodhim i Internews Kosova në dhjetor të vitit 2013-të. Ai është i diplomuar në gazetari dhe ka një përvojë mbi 8 vjeçare si gazetar hulumtues nga fusha të ndryshme, sidomos nga ajo e ekonomisë dhe e drejtësisë. Thënia e preferuar e tij është “Saktësi, saktësi, saktësi”, dhe kjo reflekton edhe në punën tij të përditshme. Aktualisht punon gazetar hulumtues nga terreni, kryesisht nga fusha e drejtësisë. Krasniqi ka një përvojë relativisht të gjatë në të gjitha zhanret e gazetarisë, si të shkruar, radiofonike, po ashtu edhe atë vizive. Është i martuar dhe ka një fëmijë.

Vjosa Osmani e çon në polici deputetin Xhavit Ukaj

Macron dhe Merkel me njoftim të përbashkët për rifillimin e dialogut Kosovë - Serbi

Vushtrri – Policia ndërhyn për t`i larguar qytetarët që nuk respektojnë orën policore

Video – Policia kap shoferin duke vozitur me mbi 230 km në orë

Situatë dramatike me COVID-19, qeveria mbledh nesër dejtuesit e shëndetësisë

Besimi i administratës Trump te Thaçi nuk dha fryte

Stuhia e shiut rrëzoi edhe pemët në Gjilan - FOTO

Izolimi i afektit dhe varfëria emocionale: Automatizmi

Koci e Vokshi: Me paralajmërimin për padi ndaj Shpresa Loshajt, kemi kërkuar tërheqjen ose korrigjimin e deklaratave të saj

Pamje - Përmbytjet në fshatin Llukar, uji vërshon serat e mbjella me perime

Mbingarkimi i Klinikës Infektive në QKUK, Spitali i Prizrenit bëhet gati për pranimin e pacientëve me COVID-19 - PAMJE

Aeroporti i Prishtinës thotë se lejimi i fluturimeve varet nga Qeveria

Vazhduan punimet e Asamblesë Parlamentare të SEECP

Porosia e Lutfi Hazirit për shqiptarët e Luginës së Preshevës një ditë para zgjedhjeve në Serbi

Thaçi ka një porosi për shqiptarët e Luginës së Preshevës për zgjedhjet e nesërme në Serbi

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!