Tetove

Shi e breshër në Tetovë (VIDEO)

Tetova është përfshirë sot nga një stuhi shiu të dendur, breshri e erëra të forta.

Pamjet e publikuara nga Portalb shfaqin reshjet e mëdha të shiut, dhe si pasojë rrugët e qytetit janë vërshuar nga uji.

 

Gjatë dy ditëve të fundit shtetet e rajonit, përfshirë edhe Kosovën, janë përfshirë nga një mot me shi dhe breshër.