Rahovec, Gjendet një person i vdekur brenda veturës

Një person është gjetur i vdekur në veturën e tij, në Rahovec.

Njësitet Policore dhe ekipi mjekësor kanë konstatuar vdekjen e tij dhe me vendim të prokurorit trupi i viktimës i është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Rasti ka ndodhur në Rahovec, më 9 korrik rreth orës 9:15.