Foto: Ilustrim

Pejë – Vidhet një kompjuter në shkollë

 

Një vjedhje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në një objekt shkollor në Pejë.

Sipas policisë ankuesi ka informuar se persona të pa njohur, me forcë kanë depërtuar në një objekt shkollor ku kishin vjedhur një kompjuter dhe kanë shkaktuar dëme materiale.

Rasti dje rreth orës 11:40, ndërsa rasti është duke u hetuar.