Policia e Kosoves

Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Gruaja me djalë e raporton në polici burrin, policia në kërkim të dyshuarit

Policia e Kosovës ka njoftuar se nënë e djalë kanë raportuar se bashkëshorti, njëkohësisht prindi, ka ushtruar dhunë psikike ndaj tyre.

Rasti dyshohet se ka ndodhur në Prishtinë më 3 qershor rreth orës 22:15.

Viktimat ndjehen të rrezikuar dhe në lidhje me rastin është njoftuar QPS-ja dhe mbrojtësi i viktimave. I

dyshuari është kërkuar, por nuk është hasur nga policia. Rasti vazhdon të hetohet.