Ilustrim

Gjeti një pushkë gjysmë automatike në kotec të pulave, lajmëron Policinë

Një grua ka raportuar se në oborrin e shtëpisë së saj përkatësisht në kotec të pulave, kishte vërejtur një pushkë gjysmë automatike.

Rasti ka ndodhur në “Lagja Spahija” në Skenderaj.

Armën policia e kanë konfiskuar dhe me vendim të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullte.