Ilustrim Foto: KALLXO.com

Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet se kanosi të dashurën e tij

Një person është arrestuar dje në Prishtinë nga Policia e Kosovës, pasi që dyshohet se ka kanosur të dashurën e tij.

Sipas Policisë, viktima ka thënë se i dyshuari edhe më parë e kishte kanosur dhe rasti ka qenë i denoncuar në polici.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.