Postet nga: kaçanik

Kaçanik, arrestohet pasi sulmoi me mjet pune viktimën

Një person është arrestuar gjatë ditës së djeshme nga policia në Kaçanik nën dyshimin se ka sulmuar një person tjetër.

Kaçanik, një pacient me COVID-19 në gjendje të rëndë

Mbrëmë në Komunë e Kaçanikut sipas rezultateve të publikuara nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tre qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19

Kaçanik: Një person rezulton pozitiv me COVID-19

Drejtori i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Kaçanik, Sinan Zeneli, ka njoftuar se një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19 në këtë komunë.

Kaçanik, Policia intervenoi në një xhami ku po falej Bajrami

Policia e Kosovës ka intervenuar sot në një xhami në fshatin Biçec në Kaçanik, pasi që disa qytetarë ishin mbledhur për t'u falur me rastin e ...

Edhe në Kaçanik nuk respektohen masat kundër COVID-19, numër i madh i qytetarëve dalin e shëtisin

Qytetarët kanë vërshuar sonte rrugët e Kaçanikut, duke shkelur kështu udhëzimet e institucioneve shëndetësore të parapara për të penguar përhapjen ...

Organizata 'Pishtarët' ngre dyshime se ZRrE lëshoi licenca fiktive në lidhje me operimin e hidrocentraleve në Deçan

Shpresa Loshaj, përfaqësuese e Organizatës Joqeveritare 'Pishtarët' i është drejtuar me letër zyrës së kryeministrit dhe Ministrisë së Ambientit dhe Infrastrukturës në lidhje ...

Xhabir Zharkut i zgjatet sërish paraburgimi

Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku, pritet që të qëndrojë edhe për dy muaj në paraburgim. Kjo pasi gjykata ia ka caktuar edhe dy muaj paraburgim sipas kë...

Ministria e Kulturës ndanë 50 mijë euro për fushën ndihmëse në Kaçanik

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!