Foto Ilustrim

Fëmija 9 Vjeç Mbytet në Lum

Policia bën me dije se në lumin e Gjadrit është mbytur një fëmijë.

Nga informacionet paraprake mësohet se fëmija ka qenë i shoqëruar nga nëna e tij M. M. 42 vjeçe, e cila ka hyrë në lum për të shpëtuar të birin.

Mësohet se 9-vjeçari F. M. 9 vjeç, nga fshati Naraç, ka rrëshqitur dhe ka rënë në lum, duke u mbytur.

Policia bën me dije se M. M. është jashtë rreziku për jetën dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër.

28 Korrik 2017 - 14:47

Naim Krasniqi 28/07/2017 - 14:47
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend