Postet nga: fëmija

Vdiq fëmija një vjeç në oborrin e shtëpisë, arrestohet babai

Një burrë është arrestuar në dyshimin se gjatë një aksidenti në oborrin e shtëpisë është lënduar dhe ka vdekur fëmija i tij njëvjeçar.

Bie nga ura në lumin e fshatit Radesh në Dragash, vdes 6 vjeçari

Një fëmijë i moshës 6 vjeç ka vdekur pasi ka rënë nga një urë në lumin e fshatit Radesh në komunën e Dragashit.

Spitali i Pejës jep detaje për gjendjen e fëmijës që u aksidentua në Istog

Spitali Rajonal i Pejës ka dhënë detaje lidhur me një aksident në Istog ku vetura kishte goditur një fëmijë.

Pejë, policia jep detaje për rastin e fëmijës që ra në lumë

Në orët e mbrëmjes një fëmijë ka rënë në lumbardhin e qytetit të Pejës, derisa është shpëtuar nga disa persona tjerë.

Zelenskyy thotë se një fëmijë vdiq nga dehidrimi në Mariupol

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelenskyy po pretendon se një fëmijë ka vdekur nga dehidrimi në qytetin Mariupol.

Foshnjën 14-ditëshe nga Britania e kafshoi 23 herë qeni, tri ditë më vonë ndërroi jetë në spital – ekspertët thonë se mund ta ketë parë si lodër

Amy Litchfield, 31-vjeçe, e kishte zënë gjumi pranë foshnjës së saj rreth orës dy të mëngjesit. Reuben vetëm 14 ditësh, ishte në shtrat. Babai ...

Bie nga kati i dytë i shkollës një fëmijë në Pejë

Një nxënës ka rënë sot nga kati i dytë në një shkollë në Pejë.

Kosovari u qëllua me plumb në kokë nga djali i tij 13-vjeçar

Një 13-vjeçar u padit dhe u dërgua në paraburgim pasi kishte vrarë babain e tij me një plumb në kokë.