Digjet një veturë në Podujevë

Një person nga Podujeva gjatë ditës së djeshme ka raportuar në polici se vetura e tij derisa ka qenë e parkuar afër shtëpisë është përfshirë nga zjarri.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në ora 1:20 dhe rasti është duke u hetuar.