Foto: Ilustrim

Kanoset nga 3 persona derisa po punonte arën

Në fshatin Nakell të Pejës tre të dyshuar kanë kanosur një person derisa po punonte arën.

Dy prej tyre  janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër gjendet në arrati.

Rasti, i cili ka ndodhur dje rreth orës 11:30, është duke u hetuar.