Ilustrim

I thyhen xhamat dhe demolohet një shkollë në Gjakovë

Është demoluar dhe i janë thyer xhamat një shkolle në Gjakovë.

Rastin e ka denoncuar drejtori i shkollës në Polici të Kosovës.

“Ankuesi mashkull kosovar drejtor i shkollës, ka informuar se persona të pa njohur kanë thyer xhamat e shkollës dhe kanë dëmtuar inventarin e shkollës”, thuhet në raportin 24 orësh të forcave të rendit.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!