Postet nga: Raporti 24 orësh

Dyshohen se vodhën tre kompjuterë, arrestohet 4 persona në Malishevë

Katër burra në Malishevë janë shoqëruar në stacionin policor pasi që dyshohet se ata i kanë vjedhur tre kompjuter me pajisje përcjellëse.

Arrestohet një person i dehur në Ferizaj, pengoi policinë gjatë arrestimit të një personi tjetër

Një burrë në fshatin Sojevë të komunës së Ferizajt është arrestuar të mërkurën rreth orës 23:10.

Podujevë, gjendet një person pa shenja jete

Policia e Kosovës njoftoi se të premten në Podujevë një person është raportuar i vdekur.

7 raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit në vend kanë ndodhur shtatë raste të dhunës në familje.

 Lipjan, e mitura e raporton një të dyshuar për ngacmim seksual

Policia e Kosovës njofton se Lipjan një vajzë e mitur ka raportuar se në vazhdimësi është duke u ngacmuar seksualisht nga një burrë.

Prishtinë - Shkrepet arma gjatë një përleshje, lëndohen 4 persona

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar 3 burra të dyshuar të cilët si pasojë e një mosmarrëveshje të më hershme rreth një borxhi janë përleshur fizikisht ...

Kanosi zyrtarët policorë pasi parkoi kundërligjshëm veturën, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës njofton se të shtunën në Prishtinë ka arrestuar një burrë të dyshuar pasi që që i njëjti ka kanosur dhe penguar zyrtarët policorë.

Kapet i dyshuari për vjedhje, malli i kthehet pronarëve

Policia e Kosovës në Deçan ka arrestuar një burrë i cili dyshohet se ka kryer vjedhje në 3 lokacione të ndryshme.