Postet nga: Raporti 24 orësh

63 aksidente për 24 orë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 63 aksidente.

I dehur, djali rrah babain

Një tjetër rast i dhunës në familje, gjatë 24 orëve të fundit ka ndodhur në Prizren.

Pejanes i gjendet revolja në veturë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në rrugën “Zahir Pajaziti” në Pejë gjatë një kontrolli ka gjetur një revole në veturën e një gruaje.

Deçanasi i dehur e rrah gruan

Një person është arrestuar në Deçan pasi i njëjti në gjendje të dehur dyshohet të ketë sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Fajde në Pejë, viktima pagoi fajde katër vjet rresht

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja për rastin e arrestimeve të tre personave në Pejë për fajde. KALLXO.com ka raportuar se rasti i ...

Armatosja e Llapjanëve për dasmë me arsenal lufte

Në fshatin Gllamnik të Podujevës, policia ka konfiskuar tri armë zjarri, një kallashnikov, dy pistoleta dhe 21 gëzhoja të fishekëve të kalibrit të ndryshëm

Gjakovë: Babë e nënë arrestohen lejuan fëmijët të lypin në rrugë

Në Gjakove janë arrestuar prindërit e dy fëmijëve pasi. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Aksident në Skenderaj, pesë të lënduar

Në fshatin Klinë e Mesme në Skenderaj mbrëmë rreth orës 23:00 një veturë është vetaksidentuar.