Aksident te salla '1 Tetori' në Prishtinë - FOTO

Një aksident trafiku ka ndodhur para pa çastesh në udhëkryqin tek salla “1 Tetori” në Prishtinë.

Në aksident është përfshirë një autobus.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti dhe as nëse ka të lënduar. Policia janë në vendin e ngjarjes duke u marrë më rastin.