Suharekë, burri arrestohet për rrahjen e gruas

Një i dyshuar në Suharekë është arrestuar dje e nga policia për dhunë në familje dhe kanosje.

Sipas njoftimit i dyshuari ka kanosur dhe sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Në lidhje me këtë rast nuk është raportuar për persona të lënduar, përderisa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.