Ilustrim: NASER FEJZA

Moti për sot

Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët, kohë pas kohe me diell.

Sipas parashikimit, temperaturat minimale të ditës do të lëvizin ndërmjet 7 dhe 8 gradë Celsius.

Kurse temperaturat maksimale të ditës do të arrijnë nga 13 deri në 14 gradë Celsius.