Istog, burri rrah gruan dhe e dëbon nga shtëpia

Një burrë në Istog është arrestuar gjatë ditës së djeshme nga Policia nën dyshimet për dhunë në familje.

Sipas njoftimit të Policisë, arrestimi i të dyshuarit është bërë mbrëmë rreth orës 20:10, pasi që i njëjti dyshohet se ka rrahur gruan e tij dhe më pas e ka larguar atë nga shtëpia.

I dyshuari, me urdhër të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.