Ilustrim
Ilustrim

Ferizaj, burri kanos gruan dhe djalin

Në pasditen e djeshme është arrestuar një burrë pasi që i njëjti kishte kanosur gruan dhe djalin e tij.

Rasti ka ndodhur në Komunën e Ferizajt.

Policia e Kosovës njofton se pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

10 Gusht 2018 - 12:03

Drenushë Ramadani 10/08/2018 - 12:03
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend