Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15 Photo: Atdhe Mulla

Rahovec, babai rrah me grushte fëmijën e tij

Policia ka arrestuar në Rahovec një person nën dyshimin se ai ka rrahur me grushte fëmijën e tij.

Djali ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit  pas intervistimit i dyshuari është dërguar në repartin e Psikiatrisë në Spitalin e Gjakovës, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:15 dhe po cilësohet si sulm.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!