Foto: KALLXO.com

Moti sot, me diell e pjesërisht i vranët

Në vendin sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi e lehtë deri mesatare./21Media