Ilustrim

Gjendet e vdekur një grua në Istog

 

Një grua është gjetur e vdekur gjatë ditës së djeshme në Istog.

Policia e Kosovës ka njoftuar se njësitet përkatëse, zjarrfikësit dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja  e viktimës, përderisa hetimi i vdekjes ka zgjatur gjatë gjithë ditës. Nga ora 07:00 deri në 18:00.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.