Postet nga: Vdekje

Gjilan, punëtorja e KEDS-it gjendet pa shenja jete në vendin e punës

Një grua 63-vjeçare, punonjëse e KEDS, është gjetur pa shenja jete në vendin e punës në Gjilan.

Shqiptarja nga Kosova gjendet e vdekur në Zvicër, dyshohet se është vrarë nga bashkëshorti

Të dielën në mëngjes, një grua 41-vjeçare zvicerane me origjinë nga Kosova u gjet e vdekur në një shtëpi në Bergdietikon AG pranë kufirit me kantonin ...

Rrufeja dhe shirat e dendur mbysin 36 persona brenda një dite në Indi

Moti i rrezikshëm ka lënë të vdekur të paktën 36 persona në Indinë veriore gjatë 24 orëve të fundit, prej tyre, 12 u goditën nga rrufeja, raporton TheGuardian.

Dosja e vdekjes së 70-vjeçarit në Burgun e Gjilanit dhe plani për mbylljen e shkollës në Graçanicë

Sonte në "Kallxo Përnime" po të transmetohet hulumtimi rreth vdekjes së një 70-vjeçari në Burgun e Gjilanit.

Vdes një 26-vjeçare nga Drenasi, drejtori i QKMF-së jep detaje

Një 26-vjeçare nga Drenasi ka vdekur sot pasdite.

Pesë të vdekur, mes tyre tre fëmijë gjenden në një shtëpi në SHBA

Pesë persona, tre prej tyre fëmijë dhe dy të rritur u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre në Elk Mills të shtetit Maryland në Shteteve të ...

Fushë-Kosovë, një fëmijë vdes nga lëndimet në aksidentin në oborr të shtëpisë

Një fëmijë ka vdekur sot si pasojë e lëndimeve që mori nga një aksident që dyshohet se ka ndodhur në oborrin e shtëpisë së tij në Fushë...

Vdes një person në vetaksidentin në Bjeshkët e Strellcit

Një person ka humbur jetën në vetaksidentin që ka ndodhur dje në Bjeshkët e Strellcit.