FOTO - Aksident në Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Fushë Kosovë mesditën e sotme.

Një qytetar e ka raportuar aksidentin në KALLXO.com, nga i cili ka dërguar edhe fotografi.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Lidhur me këtë rast, KALLXO.com ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes së tyre.