array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Marcel Lekaj

Marcel Lekaj

Juristi i diplomuar, Marcel Lekaj është lindur dhe jeton në Prizren.

Ai është i hapur për shoqëri dhe pa paragjykime.

Si anëtar i ri i Kallxo.com, në pozitën e monitoruesit për rajonin e Prizrenit, Marceli beson se Kosova meriton dhe mundet më mirë. Për këto arsye i është bashkuar platformës Kallxo.com.

Para angazhimit në Kallxo.com, Marceli ka qenë anëtar dhe vullnetar pranë organizatave rinore dhe OJQ-ve tjera në Prizren.

Paraprakisht ka përfunduar praktikën në Gjykatën Themelore në Prizren.

Merret aktivisht me sport por gjithnjë përballet me problemin e dashurisë që ka për ushqimin. Për të qenë gjithmonë mirë me Marcelin, vetëm sportin dhe ushqimin ia ndal.

Gjithashtu nuk mund t’i rezistojë buzëqeshjes para aparatit fotografik.

Çfarë kishte deklaruar para Gjykatës polici i dënuar me burgim të përjetshëm

Dënimi me burgim të përjetshëm ndaj policit Shefki Spahiu, faktet në të cilat u bazua Gjykata

VIDEO - Babai i viktimës i përlotur pas dënimit të ish-rreshterit policor

Ish-rreshteri policor dënohet me burgim të përjetshëm për vrasjen në Suharekë

Veprat penale për të cilat dyshohej i vrari në Prizren

Pamje nga vendi ku u vra nga Policia i kërkuari për tentim vrasje

Një i vrarë në Prizren

Vuçiq thotë Grenell dha idenë që SHBA dhe Serbia ta rinovojnë ndërtesën e Ministrisë së Mbrojtjes, të dëmtuar nga bombardimet e NATO-s

Beograd, odat e Kosovës e Serbisë pajtohen për formimin e një ekipi të përbashkët për ekonomi

'Dita pa makina', nesër në Prizren për një orë lëvizet me biçikleta

Babai e pret me lot gjykimin e policit për vrasjen e Jetmirit

Komisioni parlamentar votoi listën e ngushtë prej 3 kandidatëve për Avokat të Popullit

Pamje gjatë rrënimit të kazinosë në Karaçevë – VIDEO

Dosja e Prokurorisë: Për çka dyshohen 30 të arrestuarit në Karaçevë

FOTO - Aksident në rrugën Prishtinë - Gjilan