Aksioni i IPK-së në Vërmicë, Foto: KALLXO.com

Obiliq, gruaja i merr dy vajzat dhe i dërgon në Shqipëri, kërkon nga burri 10 mijë euro për të ja kthyer

Një burrë në Obiliq ka raportuar në Policinë e Kosovës se bashkëshortja e tij dyshohet se i ka marr dy vajzat e tyre dhe është larguar në Shqipëri.

Sipas njoftimit të Policisë, për ti sjellë fëmijët në Kosovë, gruaja ka kërkuar nga burri 10 mijë euro.

Rasti është duke u hetuar.