Foto:Instituti Hidrometorologjik i Kosovës

Moti për nesër

Nesër do të mbajë mot kryesisht me diell, ndërsa temperaturat maksimale pritet të jenë 36-37 gradë Celsius dhe ato minimale 17-18 gradë Celsius.

Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë mesatare nga drejtimi i jugperëndimit.

Foto:Instituti Hidrometorologjik i Kosovës