Mitrovicë: Grabiten 4 persona nën kërcënimin e armës

Mbrëmë gjatë orëve të mesnatës pranë shëtitores së Ibrit në Mitrovicë, është raportuar një vjedhje.

Sipas policisë, tre persona kanë raportuar se janë grabitur nga 4 të dyshuar të cilit nën kërcënimin e armës dhe sprejit, i’u kanë marrë paratë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima kanë pranuar tretman mjekësor.