Dhuna në familje - Foto: REL/Shutterstock

Lipjan, burri i dehur dyshohet se dhunoi gruan

Një person nga Lipjani dje dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas së tij.

Sipas policisë, ai dyshohet se ka qenë nën ndikim të alkoolit.

Policia shton se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Tutje thuhet se rasti është duke u hetuar.