Ilustrim

Istog, identifikohet dhe arrestohet i dyshuari për disa vjedhje

Policia e Kosovës ka arrestuar një person gjatë ditës së djeshme në fshatin Banjë të Istogut, i cili dyshohej për disa vjedhje.

Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit, i dyshuari është në mbajtje.

Rastet e vjedhjes dyshohet se kanë ndodhur më 13 janar.