Postet nga: laboratori i drogës

Arrestohet i dyshuari për laboratorin e drogës në Leposaviq, ishte në arrati nga korriku

Policia e Kosovës ka arrestuar sot një person të dyshuar për rastin ku u gjet laboratori për kultivimin e kanabisit me vlerë qindra-mijëra euro në Leposaviq.

Detaje nga shkatërrimi i laboratorit të drogës në Zubin Potok

50 kilogramë lëndë narkotike të llojit marihuanë janë konfiskuar gjatë ditës së djeshme në fshatin Kovaçi në Komunën e Zubin Potokut.

Shkatërrohet laboratori i drogës në Zubin Potok, gjashtë të arrestuar (VIDEO)

50 kilogramë lëndë narkotike të llojit marihuanë janë konfiskuar në fshatin Kovaçi në Komunën e Zubin Potokut.

IPK nis hetimet për laboratorin 1.5 milionësh të drogës në Zveçan

Inspektorati Policor i Kosovë ka nisur një hetim të ri nën urdhrat e Prokurorisë Themelore të Mitrovicës për disa zyrtarë policorë që lidhen me bastisjen dhe veprimet ...

Lista Serbe mirëpret aksionin e Policisë së Kosovë për zbulimin e laboratorit të drogës në kufi me Serbinë

Lista Serbe ka mirëpritur aksionin e Policisë së Kosovës dhe Doganës së Kosovës për zbulimin e laboratorit të marihuanës në kufirin me Serbinë.

VIDEO: Në laboratorin në Zveçan u kap sasi bimësh narkotike në vlerë 1 milion euro

Katër të arrestuar dhe një sasi e madhe e kanabisit e konfiskuar.

Policia zbulon një laborator të drogës në veri të Mitrovicës, arrestohen dy persona

Policia e Kosovë gjatë një aksioni të zhvilluar në veri të Mitrovicës, ka zbuluar një laborator droge ku kanë sekuestruar mbi 30 kg lëndë narkotike marihuanë dhe kanë arrestuar ...

Pamje ekskluzive të laboratorit të drogës që u shkatërrua në Suharekë

Në orët e pasdites të së premtes së kaluar, policë të shumtë ishin përgatitur për të kryer një ndërhyrje në një mulli në fshatin Shirokë të ...