Aksident mes autobusit dhe një veture

Aksident në mes një autobusi dhe një veture në Graçanicë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Graçanicë.

Një qytetar ka dërguar disa fotografi në KALLXO.com ku është parë se të përfshirë në aksident janë një autobus dhe një veturë.

Në vendin e ngjarjes, në bazë të fotografive, shihet të jetë prezente edhe Policia e Kosovës.

KALLXO.com ka kontaktuar me Policinë për këtë aksident dhe është në pritje të përgjigjeve.

Aksident mes autobusit dhe një veture
Aksident mes autobusit dhe një veture
Aksident mes autobusit dhe një veture